Size Uygun Planı Seçin

Planlar ve Fiyatlandırma

Size uygun planı seçin ve yüz binlerce öğrenci, öğretmenin bulunduğu Kodris topluluğuna katılın

Bireysel

Bireysel kodlama eğitimi almak isteyen aileler için uygun

899₺ / senelik

Okul

Lise düzeyine kadar eğitim veren kurumlar için uygun

kodris.com

Kurum

Çalışanlarına sunmak veya ürünlerine entegre etmek isteyenler için

kodris.com

Yüz binlerce öğrenci, öğretmen ve okul Kodris kullanıyor

Okul
0 +
Öğrenci
0 +
Saat Kodlama
0 +
Öğretmen
0 +
Pearson Logo

Neden Pearson Assured?

2017 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri alanında “Kodlama” eğitiminde bir Türkiye markası olarak sağlam adımlarla ve başarıyla ilerleyen Kodris Eğitim Teknolojileri, ilkokuldan liseye kadar verdiği kodlama eğitimleriyle dünya çapında tanınan PEARSON ASSURED kalite güvencesine dahil oldu.

Kodris Kullanıcı Deneyimi

Uzmanların ve kullanıcıların yorumları

Satın Alma Sürecindeki Sorular

Ana sayfamızda bulunan “Ücretsiz Dene” butonuna tıkladıktan sonra “Üye Ol” butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

Bireysel alımlar için ana sayfamızda bulunan “Hemen Satın Al” butonuna tıklayıp size uygun ödeme planını seçerek satın alabilirsiniz. Kurumsal alımlar için sitemizin “Hemen Satın Al” sayfasında bulunan “Hemen Teklif Al” butonunu tıklayıp okulunuzla ilgili gerekli bilgileri girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İlgili ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere teklif verecektir.

Ödeme işlemlerinizi kredi kartı kullanarak veya havale yoluyla yapabilirsiniz. Kurumsal abonelik ödemeleri için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ödeme sayfamız dahil tüm platform 256 bit SSL veri şifreleme güvenlik teknolojisi ile korunmaktadır. Ayrıca sistemimizde kredi kartı ile alımlarda son aşama olan ödeme aşamasında, kullanıcı seçtiği bankanın ödeme sayfasına yönlendirir. Bu sayfa yeni bir pencerede açılır ve kullanıcı bu sayfada istenen bütün bilgilerini doğrudan ilgili banka ile paylaşır. kodris.com kredi kartı ile alımlarda günümüzün en üst güvenlik teknolojisi kabul edilen “3D SECURE” (3 Boyutlu Güvenlik) teknolojisini kullanır. Bu şekilde kullanıcı kredi kartı bilgilerini sadece seçtiği banka ile paylaşmış olur ve ödemesini “banka seviyesinde güvenli ödeme altyapısı üzerinden” gerçekleştirir.

Sitemize giriş yaptıktan sonra profil sayfanızda “Hesap Bilgileri” kısmında üyelik bitiş tarihinizi görebilirsiniz.

Teklif Alın

Kurumunuza özel teklif için aşağıdaki form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.